Kanser tedavisi gören Şimal peruk takmaya başladı

Ünlü şarkıcı Şimal, 3 yıl önce meme kanserine yakalanmış, uzun bir süre kemoterapi ve radyoterapi tedavisi gördükten sonra sağlığına kavuştuğunu duyurmuştu. Tedavi sürecindeyken sevgilisi Necati Arıcı ile nişanlanan 37 yaşındaki Şimal, geçtiğimiz hafta aldığı kötü haberle bir kez daha sarsılmıştı.

“ACİL AMELİYAT DEDİLER”

Beyninde tümör tespit edildiğini söyleyen ünlü isim, “Maalesef bu sefer beyinde tümör gördüler. Diyecek hiçbir şeyim yok, dualarınızı beklemekten başka. Acil ameliyat dediler, çok üzgünüm” sözleriyle sağlık durumunu açıklamıştı. 17 Ocak sabahı 8 saat süren bir operasyon geçiren Şimal, beynindeki diğer üç tümör için ışın tedavisine başlayarak taburcu olduğu hastaneye geri dönmüştü.

SAÇLARININ DÖKÜLDÜĞÜ ANLARI PAYLAŞTI

Geçtiğimiz ay gördüğü tedavi sebebiyle saçları dökülen ve duygusal anlar yaşayan Şimal, “Günaydın. Sizi üzmek istemem ama gözyaşlarımı tutamıyorum. En kötü süreçten geçiyorum. Bir kere daha hem de… Işın tedavisinden sonra elimi her attığımda bu kadar saç geliyor. Allah’ım sabır ver. Ya Şafi…” ifadelerini kullanmıştı.

PERUK ALDI

Ünlü şarkıcı, son olarak moral için peruk satan bir dükkana gitti. Kendisine yeni bir peruk alan ünlü isim, 1 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından peruklu pozlarını paylaştı.

Dışarıya çıktığı için mutlu olduğunu dile getiren Şimal, yayınladığı karelere; “Yeni peruğum nasıl?” ve “Dışarıda olmak ne güzel, çok şükür bu günlere” mesajlarını yazdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x