Ünlü Rapçi Sefo’dan Milli Takım’a Euro 2024 Şarkısı

UEFA Euro 2024 14 Haziran-14 Temmuz tarihleri arasında Almanya’da gerçekleştirilecek. Toplam 24 milli takımın mücadele edeceği turnuvada Türkiye Futbol Fedarasyonu A Milli Takım kadrosunu duyurmuştu.

Euro 2024 için geri sayım başlarken A Milli Futbol Takımı’nın da yeni şarkısı duyuruldu.

PARÇANIN İSMİ “TÜRKİYEM”

Ünlü rapçi Sefo, Almanya’da mücadele edecek A Milli Takımı için yeni parça hazırladı. Türkiyem isimli şarkı Milli Futbol Takımları resmi Twitter adresinden paylaşıldı. Youtube hesabından paylaşılan parça için şu mesaj yazıldı: “2024 Avrupa Futbol Şampiyonası’nda mücadele edecek A Millî Takımımız için özel bir şarkı hazırlandı. Milyonların severek dinlediği Sefo, aylarca üzerinde çalışarak yeni müzik melodileri ile hazırladığı besteye cesaret, başarı ve inanç temasını katarak ‘Türkiyem’ isimli özel bir şarkı yazdı.”

SOSYAL MEDYA İKİYE BÖLÜNDÜ

Bu paylaşımın ardından yorumlar da gecikmedi. Pek çok kullanıcı şarkıyı eleştirirken pek çok kişi de beğeni yağmuruna tuttu.

26 KİŞİLİK KADRO BELLİ OLDU

Almanya’da mücadele edecek olan A Milli Takım, nihai 26 kişilik kadrosunu belli oldu.

TFF’den yapılan açıklamaya göre Abdülkadir Ömür, Berat Özdemir, Can Uzun, Cenk Özkacar, Doğan Alemdar ve Oğuz Aydın kadroda yer almayan isimler oldu.

A Milli Takım’da Ozan Kabak, Çağlar Söyüncü ve Enes Ünal sakatlıkları nedeniyle kadrodan daha önce çıkarılmıştı. Türkiye, turnuvanın F Grubu’nda Gürcistan, Portekiz ve Çekya ile kozlarını paylaşacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x